Firma

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vám představit naši společnost s obchodním názvem KPB INTRA s.r.o., se sídlem v Bučovicích.

Nosným programem naší společnosti je vývoj, výroba a prodej přístrojových transformátorů proudu a napětí. Tyto přístroje jsou určeny k měření a jištění rozvodných zařízení vysokého napětí vnitřního i venkovního provedení, a to pro nejvyšší napětí soustavy od 1.2 do 40.5 kV. Dále vyrábíme snímače, napájecí transformátory do výkonu 2500 VA, izolátory a zakázkové epoxidové dílce. Všechny výrobky jsou vyráběny technologií vakuového a tlakového gelování.

Transformátory odpovídají požadavkům IEC 61869-1, IEC 61869-2, IEC 61869-3, ČSN EN 61869-1, ČSN EN 61869-2, ČSN EN 61869-3, GOST 1983-89, GOST 1516.3-96, GOST 7746-2001 a DIN 42600. V průběhu minulých let byly naše výrobky schváleny Českým, Slovenským, Polským, Maďarským, Lotyšským, Německým, Rakouským, Bulharským, Běloruským, Ruským a Ukrajinským metrologickým institutem. V současné době usilujeme o schválení našich výrobků v Rumunsku.

Všechny námi vyrobené transformátory prochází kusovou zkouškou, kterou zajišťuje naše kvalifikované oddělení kontroly. Každý transformátor, jenž opouští naši firmu, je opatřen Osvědčením o jakosti a kompletnosti výrobku. V rámci zákaznického servisu nabízíme zákazníkům možnost úředního cejchování transformátorů včetně vystavení všech následných protokolů. Všem výrobkům garantujeme záruku 36 měsíců.

Hlavním cílem naší společnosti je v maximální míře uspokojit individuální potřeby zákazníka. Proto nabízíme flexibilní malosériovou výrobu, rychlé krytí zakázek, prodejní a poprodejní servis (doprava zboží na určené místo, zapojení včetně prevence chyb, zaškolení atd.). Standardní dodací lhůta je 4 týdny.

Od svého založení udržuje firma KPB INTRA s. r. o. růstovou tendenci. Našimi zákazníky jsou nejen tuzemské firmy, ale i řada zahraničních korporací. Mezi největší dlouhodobé odběratele se řadí především firmy ABB, ČEZ, DRIBO, Elektrizace železnic Praha, EATON, E-ON, EVN, KPB INTRA Polska, OHL-ŽS, Ormazabal, PRE, SIEMENS, SCHNEIDER ELECTRIC, intra Co (Slovensko). Na Ruském trhu jsou našimi zázkazníky společnosti НИИЭФА-ЭНЕРГО, СЕВЗАПЭНЕРГОМАШ, Электронмаш.